Kontakt

Blog o odszkodowaniach za hałas lotniczy - obszar ograniczonego użytkowania wokół Portu Lotniczego im. Lecha Wałęsy w Gdańsku

Kontakt

Jeśli jesteś pewien (albo tylko przypuszczasz), że Twoja nieruchomość została objęta OOU wokół Portu Lotniczego im. Lecha Wałęsy w Gdańsku to skontaktuj się ze mną. W każdym przypadku bezpłatnie i niezobowiązująco dokonuję wstępnej oceny, a następnie przedstawiam propozycję poprowadzenia sprawy.

 

Na początek prześlij na mój adres e-mail cezary@dowbor.pl lub poprzez poniższy formularz kontaktowy numer księgi wieczystej Twojej nieruchomości.

 

W przypadku mieszkania chodzi o numer księgi wieczystej wyodrębnionego lokalu. Jeśli nie jesteś pewien czy dysponujesz numerem księgi wieczystej wyodrębnionego lokalu czy gruntu to prześlij numer księgi wieczystej + adres nieruchomości (z podaniem numeru mieszkania).

 

Przeglądarka ksiąg wieczystych udostępniona przez Ministerstwo Sprawiedliwości znajduje się pod adresem: https://przegladarka-ekw.ms.gov.pl

 

Po otrzymaniu od Ciebie numeru księgi wieczystej zweryfikuję czy jest ona położona w obszarze ograniczonego użytkowania i przedstawię ofertę poprowadzenia Twojej sprawy (najczęściej w ciągu kilku dni roboczych od otrzymania e-mailem numeru księgi wieczystej). Wówczas będziemy mogli umówić się na spotkanie.

 

Spotkania odbywają się od poniedziałku do piątku pomiędzy godz. 10:00 a 19:00 w mojej kancelarii w Gdańsku przy ul. Mikołaja Kopernika 17, po wcześniejszym umówieniu terminu. Przy czym konieczne jest wcześniejsze przesłanie numeru księgi wieczystej, abym mógł bezpłatnie i niezobowiązująco dokonać wstępnej oceny sprawy.

 

Kontakt:
e-mail: cezary@dowbor.pl

 

Kancelaria Radcy Prawnego
Cezary Śpiewak-Dowbór
NIP: 5842559294
REGON: 221540290

 

biuro:
ul. Mikołaja Kopernika 17
80-208 Gdańsk

 

adres do doręczeń:
al. Hallera 231/2
80-502 Gdańsk

 

Możesz również skontaktować się ze mną poprzez poniższy formularz: