O blogu

Blog o odszkodowaniach za hałas lotniczy - obszar ograniczonego użytkowania wokół Portu Lotniczego im. Lecha Wałęsy w Gdańsku

O blogu

Witaj na moim blogu! 🙂

 

Piszę tu o bardzo konkretnym temacie. O odszkodowaniach za tzw. hałas lotniczy. A bardziej fachowo – o odszkodowaniach w związku z ograniczeniem sposobu korzystania z nieruchomości w wyniku ustanowienia obszaru ograniczonego użytkowania wokół Portu Lotniczego im. Lecha Wałęsy w Gdańsku uchwałą nr 203/XVIII/16 Sejmiku Województwa Pomorskiego z dnia 29 lutego 2016 r. w sprawie utworzenia obszaru ograniczonego użytkowania wokół Portu Lotniczego im. Lecha Wałęsy w Gdańsku (Dz. Urz. Woj. Pomorskiego, poz. 1093, z 16 marca 2016 r.).

 

Prowadzę sprawy o odszkodowania w związku z ustanowieniem OOU (obszaru ograniczonego użytkowania) wokół Portu Lotniczego im. Lecha Wałęsy w Gdańsku. Prawie każdy z moich Klientów ma identyczne pytania 🙂 Na te, które dotyczą zasad dochodzenia odszkodowań odpowiadam na tym blogu. Natomiast na te, które dotyczą konkretnej nieruchomości odpowiadam podczas indywidualnych rozmów.

 

Jeśli przed 31 marca 2018 roku zgłosiłeś na piśmie roszczenie spółce Port Lotniczy Gdańsk sp. z o.o. to masz czas do 31 grudnia 2024 roku na złożenie pozwu do Sądu.